strona parafii dla dzieci czytaj on-line muzyka i radio katolickie

“ Kto myśli jeden rok do przodu - sieje zboże,

Kto myśli do przodu parę lat, sadzi drzewa,

ale kto wybiega daleko w pryszłość - wychowuje dzieci...”

PISMA KATOLICKIE ON-LINE

Ta witrynka zawiera spis popularnych tytułów czasopism, magazynów dla dzieci, młodzieży i dorosłych - wystarczy klikną©

DLA DZIECI

Po kliknięciu w obrazek przeniesiesz się na stronkę z linkami do katolickich czasopism i stron dla dzieci;)

MUZYKA RELIGIJNA

Stąd wejdziesz do świata muzyki chrześcijańskiej, gdzie przekonasz się, iż w niczym nie ustępuje ona wpółczesnym trendom - no..., może z małym wyjątkiem: niesie wartości melodyczne, a teksty mają sens!
warte uwagi katolika...
Gorąco zachęam Wszystkich Parafian do czytania prasy katolickiej on-line oraz korzystania   z portali dedykowanych wiernym. Znajdziecie tu, oprócz wartościowych artykułów, elementy rozrywki - tej właściwej, bezpiecznej zwłaszcza dla dzieci. Namawiam rodziców do czuwania   i stania na straży katolickich wartości oraz aktywnego przekazywania ich swoim dzieciom,   również za pośrednictwem Internetu:)
+-